O hře

8. června 2014 v 1:43 |  Hra
Pony mania je internetový roleplay založený 13. ledna 2012 administrátorkou Eliška Poníková na webové doméně Blog.cz. Za tu dobu se hra i s příběhem hodně změnila, přidala mnoho možností, několikrát se obnovila a vymazala četný počet hráčů kvůli neaktivitě. Avšak její smysl je i nadále stejný jako před dvěma roky.

Hra pracuje na jednoduchém principu; založí se nový článek, který není vidět na hlavní stránce, takže ho může vidět jen administrátor a člověk, který má od něj příslušnou adresu. Začátek obsahuje důležité údaje z přihlášky hráče, obrázek poníka, počet Crownů (měna ve hře), inventář, místo a další.

Registrace se skládá z pěti důležitých bodů, které je nutno pro zahájení hry vyplnit. Příchozí hráč musí do přihlášky uvést svůj nick, nebo-li tzv. přezdívku, dále kontaktní údaj a to buď emailovou adresu, Deviantart, Howrse nebo Skype (pro zaslání odkazu, který bude znát pouze on a administrátor). Třetí bod vyžaduje jméno pro poníka, za kterého bude hrát. Ke čtvrtému bodu je nutno přiložit odkaz na jeho obrázek. Poníka si můžete vybrat v nabídne na tomto odkaze, objednat si jej zde nebo si ho vyrobit sami pomocí šablonek, které lze najít v galerii.
Pátý bod je něco jako poznámka, prostor pro dotazy, připomínky, kritiku, nápady a cokoliv jiného, co nám chcete sdělit. :)

Start hry začne tehdy, pokud hráč potvrdí souhlas s podmínkami. V článku, jehož odkaz mu byl zaslán, potom hraje pomocí komentářů. Na konci článku přidává administrátor možnosti, kterými se hráč posouvá dopředu v příběhu. Vybere si příslušnou možnost, která mu nejvíce vyhovuje, a napíše ji nebo zkopíruje do komentáře, popřípadě upraví nebo vymyslí úplně jinou, která v nabídce není. Potom čeká na další aktualizaci s novými možnostmi, které tam vepisuje samotný administrátor. Z tohoto důvodu může být hraní velice zdlouhavé, proto prosím omluvte určité nedostatky.

Máte-li jakýkoliv dotaz, nápad nebo připomínku, neváhejte nám napsat sem do komentářů, na email eliska.ponikova@email.cz nebo Howrse!

→Přihláška←

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.