Po HODNĚ dlouhé době?

8. června 2014 v 2:26 | Eliška Poníková |  Update
Hello everypony!
Eh... Hmm... Po neuvěřitelně dlouhé době sem opět píšu. Ostatní přestali hrát, nějak to umřelo, tak jsem jednoduše řečeno nechala tenhle blog hnít v naději, že se k němu jednoho dne vrátím. A tak se i stalo. Našla jsem nedávno složku se starými poníky, které jsem (bůh vás ochraňuj, to nechcete slyšet) dělala tehdy ještě v Malování. Vzpomněla jsem si na ty úžasné časy a napadlo mě udělat menší soutěž, kterou můžete najít u mě na Howrse.
Ne, nevím, jestli zase otevřu Pony Manii, podle toho, kolik lidí by mělo zájem (a já vím že nikdo).
Zahajuji novou soutěž o věci z černého trhu, koníky, grafiku a další překvapení!

Ale teď k již zmiňované soutěži.
Smysl soutěže spočívá v tom probudit v ostatních originalitu a kreativní tvoření na počítači. Vymyslet, vytvořit, nadesignovat poníka, jako je v tomto okénku. Jde o to osvojit si grafický program, ve kterém pracujete a přizpůsobit se mu, zároveň se pokusit vytvořit něco originálního a naprosto nového!

Poníky můžete dělat v Malování, Photo Filteru, Photo Shopu, gimpu, Pixlru, zkrátka a dobře v čemkoliv! To je jen na vás, co je dle vašeho názoru nejvíce pohodlné :) Je dovoleno používat textury, brushe, cokoliv. to je jen na vás. Podmínkou je, aby poník nebyl na papíře a byl vytvořen danou šablonkou, žádné basy ani creatory! Jinak lze u šablonky měnit tvar hřívy, přikreslovat různé doplňky a tak dále. Ale tělo poníka by do jisté míry mělo být zachováno :)

Pokud se chcete zúčastnit a nemáte žádný grafický program, můžete si nějaký stáhnout na zkoušku, použít Malování nebo stránku www.pixlr.com (bohužel, nemohu sem dát přímý odkaz, snad vám to nevadí).

Máte-li zájem, příslušné šablonky, které budete potřebovat, naleznete v galerii. Začátek soutěže je zatím v nedohlednu, záleží na tom, kolik se přihlásí soutěžících. Začnu minimálně od pěti, pokud jich nebude dost, soutěž zruším úplně.

Hodnotím provedení, originalitu, propracovanost a celkový dojem. Později můžete i vy hlasovat pro svého favorita, který po vyhlášení dostane malou odměnu! ;)

Zájemci prosím pište na email eliska.ponikova@email.cz, Howrse nebo sem do komentářů. Zatím to vypadá na 6 soutěžících.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.